Не гальмуй, на курси крокуй!
Вивчення іноземних мов для дітей та дорослих
   068-082-93-02, 67-07-68, 67-12-71
Офіс: вул. Хлібна, 14

   (0432) 52-73-10, 067-417-18-39
Офіс: вул. Пирогова, 71

 
 

   

В сучасному світі іноземна мова вже не примха чи хобі, а життєва необхідність, що відкриває безліч можливостей, а саме:

  • Вибір професії
  • Можливість подорожувати
  • Кар’єрний зріст
  • Нові можливості для спілкування
  • Вільне користування Інтернетом
  • Робота за кордоном

Французька мова

 

Французька мова (фр. francais) — офіційна мова Франції, франкомовного населення Бельгії, Швейцарії, Канади, Люксембургу, Монако (у яких є однією з офіційних). Також французькою мовою користується населення багатьох держав Африки та Карибського басейну (Алжир, Туніс, Кот-д'Івуар, Демократична республіка Конго, Нігер, Сенегал, Гаїті, Вануату, Французька Гвіана і т. д.). Загалом французька є офіційною у 29 країнах.

 

Належить до романської групи індоєвропейської сім'ї мов. Писемність - на основі латинського алфавіту. Третя романська мова за кількістю мовців після іспанської та португальської. У 1999 французька була 11-ю серед найбільш уживаних мов світу, французькою розмовляють приблизно 77 мільйонів людей як рідною (їх називають франкофонами) і 128 мільйонів загалом. Вона є офіційною або адміністративною у різноманітних спільнотах і організаціях (Європейський Союз, ООН). Друга у світі за популярністю вивчення як іноземної мови. Кількість справді здатних спілкуватися французькою мовою — близько 200 мільйонів (відповідно до даних, наведених на сайті Французької академії, яка здійснює регулювання французької мови).

 

Утворена на території сучасної Франції з романського діалекту, який, своєю чергою, вийшов з латинської мови. Латинський діалект принесли римляни своїми мандрівками у 2-1 столітті до нашої ери. До цього мешканці сучасної Франції розмовляли галльською мовою, однією з різновидів кельтських мов.

 

 


 

ПЕРШІ КИЇВСЬКІ ДЕРЖАВНІ

курси іноземних мов раді Вас бачити!