Не гальмуй, на курси крокуй!
Вивчення іноземних мов для дітей та дорослих
   068-082-93-02, 67-07-68, 67-12-71
Офіс: вул. Хлібна, 14

   (0432) 52-73-10, 067-417-18-39
Офіс: вул. Пирогова, 71

 
 

   

В сучасному світі іноземна мова вже не примха чи хобі, а життєва необхідність, що відкриває безліч можливостей, а саме:

  • Вибір професії
  • Можливість подорожувати
  • Кар’єрний зріст
  • Нові можливості для спілкування
  • Вільне користування Інтернетом
  • Робота за кордоном

Інші мови

 

Італійська мова (іт. italiano) — мова романської групи індоєвропейської сім’ї. Офіційна мова Італії, Ватикану (поряд з латиною), Сан-Марино, Швейцарії, Мальти, Еритреї, Сомалі. Писемність на основі латинського алфавіту. Італійська мова походить безпосередньо від живої розмовної латинської мови.

 

Визнана другою офіційною мовою в декількох округах Хорватії та Словенії із значним італійським населенням. Офіційна мова Європейського Союзу.

 


 

Іспанська (espanol). Це найбільш поширена романська мова, і третя поширена мова в світі. Нею розмовляють 370 мільйонів людей, у країнах, де вона є державною і 32 мільйони у інших країнах (28 мільйонів в США), зараз число носіїв оцінюється в більш ніж 400 мільйонів.

 

Виникла в Іспанії, звідки пізніше була перенесена іспанськими дослідниками, колоністами, до Західної півкулі та інших частин світу протягом минулих п'яти століть, іспанська мова - одна з п'яти найбільших розмовних мов у світі і одна з шести офіційних робочих мов Організації Об'єднаних Націй, Євросоюзу. Вона одна з найголовніших глобальних мов (разом з англійською і французькою мовами), якою розмовляють на всіх континентах: найбільше в Північній і Південній Америці, Європі, і певних частинах Африки і Азії. Її важливість також виражається в міжнародному поширенні і визнанні іспанської літературної мови, кіно- і телевізійній продукції, і музики.

 

Іспанська мова - державна мова у 22 країнах: Аргентина, Болівія (поруч з індіанськими мовами кечуа і аймара), Чилі, Колумбія, Коста-Ріка, Куба, Домініканська Республіка, Еквадор, Сальвадор, Екваторіальна Гвінея (поруч з французькою), Гватемала, Гондурас, Мексика, Нікарагуа, Панама, Парагвай (поруч з гуарані), Перу (поруч з кечуа і аймара), Пуерто-Ріко (поруч з англійською), Іспанія (у деяких регіонах поруч з каталонською, галіцийською або баскською), Уругвай, Венесуела, і Західна Сахара (поруч з арабською), Нью-Мексико (США).

 


 

По́льська мо́ва (język polski, polszczyzna) — одна зі слов'янських мов, офіційна мова Польщі. Належить до групизахідних слов'янських мов. За кількістю носіїв польська мова займає друге або третє місце серед слов'янських мов — після російської та, можливо, української. (Число носіїв української та польської мов у світі коливається приблизно в однакових межах — від 40 до 48 млн.) Польська мова використовує абетку на основі латинки.

 

Польська мова походить із праіндоєвропейської за посередництва праслов'янської. 

 

Перше речення, записане польською мовою, міститься в монастирській «Книзі генриковій» (від назви міста Генрикова біля Вроцлава), датованій 1279 роком. В перекладі на українську воно означає: дай, хай я молотиму, а ти відпочивай — так звернувся польський селянин до своєї дружини, яка молола зерно.

 

Першим текстом, записаним польською мовою, був лицарський гімн «Bogurodzica» (Богородиця), що походить із 14 ст.

 

 

 


 

ПЕРШІ КИЇВСЬКІ ДЕРЖАВНІ

курси іноземних мов раді Вас бачити!